Według rankingu TripAdvisor Travelers Choice 2019 - Hotel Korona **** Spa & Wellness jest numerem jeden w Lublinie wśród hoteli z najlepszą obsługą. Jesteśmy dumni z tego, że tworzymy zespół właściwych ludzi na właściwych miejscach, a Goście to zauważają i doceniają.

Praca w Hotelu Korona **** Spa & Wellness

Hotel to nie tylko budynek i miejsce, ale przede wszystkim ludzie. Zdajemy sobie sprawę, że to właśnie ludzie są największą wartością, potencjałem i przyszłością. Według rankingu TripAdvisor Travelers Choice 2019 - Hotel Korona **** Spa & Wellness jest numerem jeden w Lublinie wśród hoteli z najlepszą obsługą. Jesteśmy dumni z tego, że tworzymy zespół właściwych ludzi na właściwych miejscach, a Goście to zauważają i doceniają.

Zatrudniamy m.in. pracowników recepcji, kelnerów, kucharzy, pomoce kuchenne, pokojowe, wykwalifikowaną kadrę Strefy Spa & Wellness, a także szereg innych osób, bez których hotel nie byłby w stanie na codzień sprawnie funkcjonować.

Jeśli czujesz, że jesteś osobą, która:

  • może wnieść coś od siebie i wzbogacić nasz zespół
  • jest pracowita, uczciwa i odpowiedzialna
  • jest pozytywnie nastawiona do ludzi
  • lubi służyć pomocą drugiemu człowiekowi

Zapraszamy do przesłania swojego CV z dopiskiem w jakim obszarze widzisz siebie w naszym hotelu.

Hotel Korona **** Spa & Wellness to przede wszystkim ludzie!

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij CV na podany niżej adres mailowy. Jeśli wolisz dostarczyć swoje CV osobiście lub pocztą tradycyjną, nasz adres to: Hotel Korona **** Spa & Wellness, Zemborzyce Tereszyńskie 97A, 20-515 Lublin.

e-mail: praca@hotel-korona.com