Ślub zawsze jest ważnym punktem zwrotnym w życiu, wywołuje wiele emocji i zapisuje się głęboko w pamięci. Chcemy razem z Wami tworzyć ten wyjątkowy dzień. Zapraszamy do organizacji wesela w Hotelu Korona **** Spa & Wellness.

Wesele w Hotelu Korona **** Spa & Wellness

Ślub zawsze jest ważnym punktem zwrotnym w życiu, wywołuje wiele emocji i zapisuje się głęboko w pamięci. Ślub i wesele to wspaniała uroczystość, wiele cudownych chwil i momentów, które dzieją się tak szybko, a przygotowania trwają zazwyczaj miesiącami. Chcemy razem z Wami tworzyć ten wyjątkowy dzień. Zapraszamy do organizacji wesela w Hotelu Korona **** Spa & Wellness.

Stylowe wnętrza sal bankietowych Hotelu Korona **** Spa & Wellness, to doskonałe tło dla Młodej Pary i idealna przestrzeń do świetnej zabawy do białego rana. Nasz ogród pozwoli Wam odetchnąć świeżym powietrzem lub zaszyć się na chwilę tylko we dwoje. Celebrujcie Wasz wielki dzień w Hotelu Korona **** Spa & Wellness.

Dla Waszych przyjezdnych Gości weselnych mamy komfortowe pokoje hotelowe. Oferta hotelowa obeujmuje nocleg ze śniadaniem oraz dostęp do Strefy Wodnej Spa. Poza wysokim sezonem oferujemy do 150 miejsc noclegowych w specjalnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ślubną!

Menu weselne, czyli uczta dla podniebienia

Menu weselne ustalane jest zgodnie z oczekiwaniami i sugestiami Młodej Pary. Nasza kuchnia i kulinarna strona wesela od lat zbierają bardzo dobre oceny, a Goście i Młode Pary często podkreślają ten aspekt w swoich opiniach. Zgrany zespół doświadczonych kucharzy przygotuje prawdziwą ucztę dla podniebienia. Dopełnieniem całości będzie dyskretna i profesjonalna obsługa kelnerska. Zapraszamy na próbną degustację.

Sale weselne w Hotelu Korona **** Spa & Wellness

Wybór odpowiedniego miejsca to jedna z ważniejszych decyzji przyszłej Młodej Pary. Hotel Korona **** Spa & Wellness umożliwia dobranie sali do każdej ilości gości. Różnorodność sal, szerokie możliwości ustawień i konfiguracji przy stołach okrągłych i prostokątnych, jak również piękny ogród i tereny zielone wokół hotelu, pozwolą Wam znaleźć u nas przestrzeń odpowiednią do Waszych potrzeb. Chętnie zaprezentujemy Wam nasze sale i pomożemy w wyborze odpowiedniej.

W Hotelu Korona **** Spa & Wellness możecie zorganizować także uroczysty ślub cywilny w naszym ogrodzie. 

Na Wasze życzenie pomożemy zorganizować dodatkowe atrakcje podczas przyjęcia weselnego:

  • pokazy barmańskie
  • pokazy połykaczy ognia
  • występ iluzjonisty lub komika
  • rysownik/karykaturzysta
  • pierwszy taniec we mgle, ciężki dym
  • fontanna czekoladowa
  • fotobudka
  • gry i zabawy dla Gości
  • animacje dla najmłodszych

Zapraszamy na prezentację oferty ślubnej

Będzie nam niezmiernie miło spotkać się z Wami na wcześniej umówionym spotkaniu. Odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Wsłuchując się w Wasze potrzeby, wskażemy dostępne możliwości, przedstawimy wolne terminy oraz pakiety i oferty cenowe. Organizujemy wesela w piątki i w niedziele w promocyjnej cenie. Sprawdź atrakcyjne, wolne terminy w 2020 roku!

Skontaktuj się z nami

Doświadczenie, pasja i profesjonalizm naszej załogi daje naszym Gościom pewność, że powierzają organizację i obsługę Ich przyjęcia weselnego w ręce prawdziwych ekspertów. Z naszą pomocą zorganizujesz niezapomniane wesele. Zapraszamy do zorganizowania z nami wyjątkowej uroczystości!

Zapytaj o szczegółową ofertę lub sprawdź dostępność terminów - wszelkie pytania dotyczące przyjęć weselnych prosimy kierować na podany niżej adres mailowy.

e-mail: imprezy@hotel-korona.com
tel. +48 506 364 780 - Agata Derkacz

tel. +48 507 145 556 - Katarzyna Bartoszcze

tel. +48 519 600 975 - Bartosz Derkacz