Ślub zawsze jest ważnym punkt zwrotny w życiu, wywołuje wiele emocji i zapisuje się głęboko w pamięci. Chcemy razem z Wami tworzyć ten wyjątkowy dzień. Zapraszamy do organizacji wesela w Hotelu Korona **** Spa & Wellness.

Wesele w Hotelu Korona **** Spa & Wellness

Ślub zawsze jest ważnym punkt zwrotny w życiu, wywołuje wiele emocji i zapisuje się głęboko w pamięci. Ślub i wesele to wspaniała uroczystość, wiele cudownych chwil i momentów, które dzieją się tak szybko, a przygotowania trwają zazwyczaj miesiącami. Chcemy razem z Wami tworzyć ten wyjątkowy dzień. Zapraszamy do organizacji wesela w Hotelu Korona **** Spa & Wellness.

Stylowe wnętrza sal bankietowych Hotelu Korona **** Spa & Wellness, to doskonałe tło dla Młodej Pary i idealna przestrzeń do świetnej zabawy do białego rana. Nasz ogród pozwoli Wam odetchnąć świeżym powietrzem lub zaszyć się na chwilę tylko we dwoje. Celebrujcie Wasz wielki dzień w Hotelu Korona **** Spa & Wellness. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalnie dla Was.

Menu weselne, czyli uczta dla podniebienia

Menu weselne ustalane jest zgodnie z oczekiwaniami i sugestiami Młodej Pary. Nasza kuchnia i kulinarna strona wesela od lat zbierają bardzo dobre oceny, a Goście i Młode Pary często podkreślają ten aspekt w swoich opiniach. Zgrany zespół doświadczonych kucharzy wraz z  kelnerami przygotuje i profesjonalnie zaserwuje prawdziwą ucztę dla podniebienia. Zapraszamy na próbną degustację.

Sale weselne w Hotelu Korona **** Spa & Wellness

Wybór odpowiedniego miejsca to jedna z ważniejszych decyzji przyszłej Młodej Pary. Hotel Korona **** Spa & Wellness umożliwia dobranie sali do każdej ilości gości. Duża liczba i różnorodność sal na małe i duże uroczystości, jak również piękny ogród i tereny zielone wokół hotelu, pozwolą Wam znaleźć u nas przestrzeń odpowiednią do Waszych potrzeb. Chętnie zaprezentujemy Wam nasze sale i pomożemy w każdym wyborze.

W Hotelu Korona **** Spa & Wellness możecie zorganizować także uroczysty ślub cywilny w naszym ogrodzie. 

Na Wasze życzenie organizujemy dodatkowe atrakcje podczas przyjęcia weselnego:

  • pokazy barmańskie
  • pokazy połykaczy ognia
  • taniec we mgle
  • fontanna czekoladowa
  • fotobudka
  • występ iluzjonisty lub komika
  • rysownik/karykaturzysta
  • gry i zabawy dla Gości
  • animacje dla najmłodszych

Zapraszamy na prezentację oferty ślubnej

Będzie nam niezmiernie miło spotkać się z Wami na wcześniej umówionym spotkaniu. Odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości, wskażemy dostępne, wolne terminy oraz przedstawimy pakiety i oferty cenowe. Organizujemy wesela w piątki i w niedziele w promocyjnej cenie.
 

Pobierz ofertę na organizację przyjęcia weselnego
 

Skontaktuj się z nami

Doświadczenie, pasja i profesjonalizm naszej załogi daje naszym Gościom pewność, że oddają organizację i obsługę Ich przyjęcia weselnego w ręce prawdziwych ekspertów. Z naszą pomocą zorganizujesz niezapomniane wesele. Zapraszamy do zorganizowania z nami wyjątkowej uroczystości!

Dodatkowe pytania dotyczące przyjęć weselnych bardzo prosimy kierować do Pani Weroniki Kamińskiej.

tel. +48 506 364 780
e-mail: imprezy.okolicznosciowe@hotel-korona.com