Ślub w plenerze? Dlaczego nie! W Hotelu Korona **** Spa & Wellness możecie zorganizować także uroczysty ślub cywilny w naszym ogrodzie. Na pewno będzie oryginalnie i wyjątkowo.

Ślub w plenerze w Hotelu Korona **** Spa & Wellness

W Hotelu Korona **** Spa & Wellness możecie zorganizować także uroczysty ślub cywilny w naszym ogrodzie. Pogodna wiosna, ciepłe lato czy złota polska jesień mogą stanowić doskonałą scenerię i tło do zawarcia ślubu. Moda na śluby na świeżym powietrzu przybyła do nas z USA i w ostatnich latach ta forma uroczystości zaczęła zyskiwać coraz większe grono zwolenników. Zielona trawa, śpiew ptaków, bliskość natury plus białe elementy dekoracji mogą stanowić idealną scenerią dla oryginalnej uroczystości. Po zaślubniach w ogrodzie, proponujemy organizację wesela w jednej z naszych sal.

Zapraszamy na prezentację oferty ślubnej

Będzie nam niezmiernie miło spotkać się z Wami na wcześniej umówionym spotkaniu. Odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości, wskażemy dostępne, wolne terminy oraz przedstawimy pakiety i oferty cenowe. Organizujemy wesela w piątki i w niedziele w promocyjnej cenie.
 

Pobierz ofertę na organizację przyjęcia weselnego
 

Skontaktuj się z nami

Doświadczenie, pasja i profesjonalizm naszej załogi daje naszym Gościom pewność, że oddają organizację i obsługę Ich przyjęcia weselnego w ręce prawdziwych ekspertów. Z naszą pomocą zorganizujesz niezapomniane wesele. Zapraszamy do zorganizowania z nami wyjątkowej uroczystości!

Dodatkowe pytania dotyczące przyjęć weselnych bardzo prosimy kierować do Pani Weroniki Kamińskiej.

tel. +48 506 364 780
e-mail: imprezy.okolicznosciowe@hotel-korona.com