Szanowni Państwo, już po raz kolejny Hotel Korona Spa & Wellness**** bierze udział w akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki.
Jesienna, VII edycja odbędzie się w weekend 22-24 listopada.

Oferta promocyjna dotyczy pobytów w dniach 22-24 listopada.
Skorzystaj i zarezerwuj pobyt w Hotelu Korona Spa & Wellness**** w wyjątkowych cenach – niższych aż o 50%!
Akcja skierowana jest dla każdego, wystarczy zadzwonić i zarezerwować pokój 81 503 20 02.

Lubisz weekendowe wyjazdy?

Lublin i Lubelszczyzna u progu wiosny prezentują się bardzo atrakcyjnie, a lokalizacja Hotelu Korona Spa & Wellness**** stanowi świetną bazę wypadową dla rowerowych wycieczek po okolicy, zwiedzania Lublina oraz innych ciekawych miejsc, atrakcji i zakątków naszego regionu. Łatwy dojazd do Centrum Lublina i Starego Miasta zajmie samochodem nie więcej niż 15 minut. Hotel Korona Spa & Wellness****, to idealne miejsce dla Gości, którzy cenią relaks i spokój z dala od miejskiego zgiełku.

Wyśmienite jedzenie w hotelowej restauracji oraz urozmaicone śniadania, a także pyszna kawa, również na wynos - pozwalają nabrać siły do działania. Odprężenie po ciężkim dniu nasi Goście odnajdują w hotelowej Strefie Spa & Wellness z bogatą ofertą zabiegów dodatkowych. Wejście do Strefy Wodnej wliczone jest w cenę każdego pobytu. Czeka tam kameralny basen, sauna oraz jacuzzi.

Opis oferty promocyjnej

Pokój Delux (cena brutto za pokój / 1 noc):
1-osobowy - cena regularna 270 zł / cena promocyjna 135 zł
2-osobowy - cena regularna 350 zł / cena promocyjna 175 zł
3-osobowy - cena regularna 440 zł / cena promocyjna 220 zł

W cenie zawarte są:
- urozmaicone śniadania
- nielimitowany relaks w Strefie Wodnej Spa (basen z hydromasażami, sauna sucha, łaźnia parowa z koloroterapią i aromaterapią, jacuzzi)
- dostęp do sali fitness
- bezpłatny dostęp do Wi-Fi
- bezpłatny parking

Nie czekaj, rezerwuj już dziś 81 503 20 02!