• EXPRESS LIFT – AUTORSKI MASAŻ GŁEBOKO LIFTINGUJĄCY NA ENZYMACH

Bakterie probiotyczne i enzymy obecne w peelingu niszczą spoistość złuszczających się komórek, dzięki czemu skóra ulega szybkiej odnowie. Proces ten wspomagany jest specjalną techniką masażu opracowanego przez firmę KLAPP COSMETICS. Jego dwukierunkowe działanie poprawia kondycję mięśni twarzy, szyi i dekoltu jednocześnie pobudzając mikrokrążenie i usprawniając przepływ limfy. Aplikowany po masażu Matrixyl® zawarty w ampułce pobudza syntezę kolagenu i elastyny oraz napina skórę. Kwas hialuronowy w postaci Nano-Retard pozostawia długotrwały efekt nawilżenia.

Efekty zabiegu:

• poprawa elastyczności skóry

• wygładzenie drobnych zmarszczek

• poprawa kolorytu skóry

• pobudzenie mikrocyrkulacji skóry

• usprawnienie przepływu limfy

• poprawa nawilżenia

• wygładzenie rysów twarzy

 

 45 min/ 159 PLN

 

  • SKUTECZNE OCZYSZCZANIE KLAPP

Zabieg dobrany do skóry zanieczyszczonej z zaburzonymi funkcjami wydzielania sebum. Zawarta w preparatach serii PSC substancja aktywna ASEBIOLR BT 2 reguluje wydzielanie sebum. Laricyl – wyciąg z grzybów działa antybakteryjnie, wspomaga proces leczenia oraz zapobiega stanom zapalnym skóry. Przyspiesza proces gojenia i łagodzi podrażnienia. Seria PSC prowadzi do normalizacji tłustej

skóry z problemami trądzikowymi. Poprawia się ogólny wygląd skóry, staje się ona oczyszczona i zmatowiona. Nadmierne, jak i zbyt małe wydzielanie łoju zostaje znormalizowane. Zabieg zarówno dla skór młodych jak i dojrzałych.

 

60-75 min/ 159-179PLN

 

  • SEA DELIGHT

Rewolucyjne odkrycie algi AFA „niebieskiego retinolu” wpływającej na podział komórkowy. Zabiegi dobrane do potrzeb różnych typów skór.

*Zabiegi również dla kobiet w ciąży

60 min/189 PLN każdy typ zabiegu

 

- WHITE PEARL - Zabieg SEA DELIGHT Zabieg szczególnie polecany

dla skóry wrażliwej i płytko unaczynionej. Przyjazny dla skóry zabieg, będący źródłem ogromnej różnorodności składników pochodzenia morskiego,

którego bazą jest alga Wakame. Jej intensywny wpływ na pobudzenie mikrocyrkulacji w naczyniach włosowatych skutkuje dotlenieniem i odżywieniem komórek skóry, ale jednocześnie ich detoksykacją. Zawartość fukoksantyny, czyli czynnika wspierającego procesy regeneracji i odbudowy kolagenu, gwarantuje efekt ujędrnienia i poprawy napięcia skóry poddanej serii zabiegów White Pearl.

Dzięki zawartości oleju rokitnikowego zabieg jest dedykowany osobom ze skórą wrażliwą, podrażnioną lub płytko unaczynioną.

Makijaż wykonany bezpośrednio po zabiegu przez długi czas pozostaje na skórze

 

-ORANGE CORAL - Zabieg SEA DELIGHT dla osób z przebarwieniami

i nierównomierną pigmentacją. Krasnorosty to najczęściej wykorzystywany gatunek alg w kosmetyce. Algi czerwone chronią się przed wolnymi rodnikami, dzięki czemu przypisuje się im właściwości ochronne przeciw fotostarzeniu skóry. Pochodne mikosporyn występujących w krasnorostach uznawane są za najsilniejsze, naturalne substancje o zdolności pochłaniania promieniowania UVA. Ekstrakt z morwy wykazujący właściwości hamowania aktywności tyrozynazy odpowiedzialnej za nierównomierne rozmieszczenie barwnika w skórze. Ekstrakt z tarczycy bajkalskiej oraz wyciąg ze skalnicy rozłogowej zapobiegający nadprodukcji melaniny w skórze sprawia, że zabieg dedykowany jest głównie osobom ze skórą skłonną do powstawania przebarwień. Produkty w nim wykorzystane głęboko nawilżają skórę, ale przede wszystkim chronią ją przed niekorzystnym wpływem promieni UVA i jego następstwami: stresem oksydacyjnym, fotostarzeniem czy zaburzeniami pigmentacji skóry.

Makijaż wykonany bezpośrednio po zabiegu przez długi czas pozostaje na skórze.

 

- BLUE LAGOON - Zabieg SEA DELIGHT dla skóry suchej, dojrzałej, wymagającej regeneracji. Zabieg Blue Lagoon bazuje na wysokiej aktywności biologicznej ekstraktu z algi Aphanizomenon Flos-Aquae (AFA)- pojedynczej komórki, której nazwa w języku łacińskim oznacza „niewidzialny kwiat wody”.

Niewidzialna gołym okiem, ale niezwykle bogata w składniki wspierające funkcjonowanie skóry: około 65różnych witamin, minerałów, aminokwasów i kwasów tłuszczowych, to niezastąpione niczym wsparcie dla skóry dojrzałej.

Blue Lagoon jest doskonałą propozycją dla cery dojrzałej, suchej, odwodnionej, z objawami utraty elastyczności i drobnymi zmarszczkami. Głównym elementem zabiegu jest koncentrat na bazie algi AFA, tzw.: ”niebieski retinol”.

Skóra poddana zabiegowi, wyraźnie poprawia stan napięcia i jędrności, zostaje pobudzona do regeneracji i odbudowy na poziomie komórkowym.

Makijaż wykonany bezpośrednio po zabiegu przez długi czas pozostaje na skórze.

 

- GREEN ALGAE - Zabieg SEA DELIGHT dla skóry mieszanej

wymagającej zmatowienia. Zabieg Green Algae to pielęgnacja oparta na działaniu alg zielonych, m.in. spiruliny i chlorelli. Dzięki zawartości szerokiego wachlarza składników o wysokiej aktywności biologicznej: protein, NNKT, witamin (B1, B2, B3, B6, B9, B12, C, D, E, A), minerałów (K, Na, Cr, Cu, Fe, Mg, Mn, F, Se, Na, Zn) oraz ważnych dla metabolizmu lipidów naskórka kwasów NNKT i aminokwasów odgrywają ważną rolę w powstawaniu elastyny i włókien kolagenowych. Stąd jej częste wykorzystanie w kosmetykach anti-age i o działaniu ujędrniającym. Alga zielona to również doskonała propozycja dla skór z problemem trądziku wieku dojrzałego. Dzięki zawartości ekstraktu z zielonej herbaty działa detoksykująco i oczyszczająco, dlatego zabieg Green Algae jest świetnie tolerowany przez osoby z cerą tłustą, mieszaną, które chcą wprowadzić

również pielęgnacje przeciwstarzeniową.

Makijaż wykonany bezpośrednio po zabiegu przez długi czas pozostaje na skórze.