Kąpiele

Kąpiele Kleopatry

Kąpiel w naturalnym mleku, wyciągach z lili wodnej, miodzie i aromaterapeutycznych olejkach sprawi, że skóra stanie się aksamitna, odmłodzona i pachnąca.

Czas trwania: 25min  Cena: 80zł

Kąpiele w piwie

Kąpiel w naturalnym piwie oraz wyselekcjonowanych wyciągach z szyszek chmielowych i olejkach dostarczy cennych witamin, odmłodzi, zregeneruje skórę oraz doda witalności.

Czas trwania: 25min  Cena: 80zł

Kąpiel jabłkowo-ziołowy ogród

Kąpiel w naturalnych wyciągach z jabłek, bzu, ziół, wpłynie oczyszczająco i rewitalizująco. Usunie zbędne toksyny, jak też doda energii i wygładzi skórę.

Czas trwania: 25min  Cena: 80zł

Kąpiel smukła sylwetka

Kąpiel w wyciągach z roślin o działaniu diuretycznym i wyszczuplającym. Jest świetnym połączeniem relaksu z działaniem kosmetycznym, upiększającym i terapeutycznym, dzięki czemu czujemy się lekko a sylwetka staje się smuklejsza

Czas trwania: 25min  Cena: 80zł

Łaźnia Algowo-Borowinowa

Seans maski algowo-borowinowej w łaźni parowej* działa peelingująco, remineralizująco, detoksykująco oraz terapeutycznie na bóle stawów. Po seansie skóra jest optymalnie przygotowana do dalszych zabiegów i posiada szczególną zdolność wchłaniania substancji pielęgnujących. Sam seans jest świetnym połączeniem wspólnego spędzania czasu i pielęgnacji.

*seans w łaźni organizujemy dla min. 4 Osób

Czas trwania: 25min  Cena: 80zł

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij