Pielęgnacja stóp i dłoni

Masaż dłoni z elementami refleksologii

Wpływa na rozluźnienie mięśni i stawów oraz uaktywnia punkty refleksologiczne dłoni, oddziałując na prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu.

Czas trwania: 20min  Cena: 50zł

Masaż stóp z elementami refleksologii

Odprężający masaż, który przeciwdziała powstawaniu obrzęków i likwiduje uczucie ciężkich nóg. Dzięki użyciu specjalnego olejku, nogi i stopy stają się lżejsze oraz bardziej odprężone.  Masaż jest częścią medycyny alternatywnej, w której terapeuta stosuje nacisk na stopy poprzez specjalne techniki używania kciuków, palców oraz całych dłoni. W wielu kulturach panuje przekonanie, że różne strefy na stopach połączone są z organami w naszym ciele. Masaż ten z pewnością pomaga zrelaksować się oraz poprawić ogólne  samopoczucie.

Czas trwania: 30min  Cena: 70zł

Aksamitne dłonie

Zabieg likwiduje, takieość i szorstkość oraz daje czułość. Idealnie wygładza i regeneruje się na długi czas.

Czas trwania: 25min  Cena: 70zł

Aksamitne stopy

Zabieg likwiduje suchość i szorstkość oraz daje uczucie odświeżenia. Idealnie wygładza i regeneruje skórę na długi czas.

Czas trwania: 35min  Cena: 90zł

Parafina dłoni lub stóp

Zabieg regenerujący i odżywczy na skórę dłoni lub stóp. Wpływa na lepszą penetrację i wnikanie składników pielęgnacyjnych położonych pod parafinę.

Czas trwania: 45min  Cena: 70zł

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij