Szukasz sali na szkolenie, konferencję lub imprezę firmową w Lublinie? Centrum konferencyjne w Hotelu Korona **** Spa & Wellness to aż siedem sal eventowych o różnym charakterze i przeznaczeniu.

 

Centrum konferencyjne w Hotelu Korona **** Spa & Wellness

Szukasz sali na szkolenie, konferencję lub imprezę firmową w Lublinie? Centrum konferencyjne w Hotelu Korona **** Spa & Wellness to aż siedem sal eventowych o różnym charakterze i przeznaczeniu.

Centrum konferencyjne w Hotelu Korona **** Spa & Wellness to aż siedem sal eventowych o różnym charakterze i przeznaczeniu. Wyróżnia nas kameralny, indywidualny charakter, doskonała kuchnia oraz lokalizacja, tuż pod Lublinem z dogodnym dojazdem i wygodnym parkingiem na 170 samochodów.

Hotel Korona **** Spa & Wellness oferuje 50 komfortowych pokoi, które w układzie dwuosobowym pozwalają uzyskać 100 miejsc noclegowych, a w układzie trzyosobowym aż 150 miejsc noclegowych. Śniadanie w formie bufetu oraz wstęp do Strefy Wodnej Spa z basenem, jacuzzi i saunami wliczone są w cenę pobytu.

Konferencje, szkolenia, bankiety, imprezy plenerowe w ogrodzie...

Do dyspozycji mamy 7 sal o łącznej powierzchni blisko 1000 m kw., a wśród nich eleganckie sale konferencyjne i szkoleniowe mogące pomieścić od 150 do 250 osób - z możliwością łączenia, a także mniejsze sale idealne pod kameralne szkolenia, spotkania firmowe w mniejszym gronie lub rekrutacje. Wszystkie nasze sale mają dostęp do światła dziennego, dając jednocześnie możliwość znacznego zaciemnienia.

7 sal szkoleniowych, pozwala dobrać odpowiednią przestrzeń, dla potrzeb planowanego wydarzenia. Wyposażenie wszystkich naszych sal obejmuje sprzęt multimedialny, w tym projektory multimedialne, tablice typu flipchart, mikrofony, a także dostęp do Internetu. Z przyjemnością zadbamy o odpowiednią oprawę bankietów firmowych, konferencji oraz wszelkich przyjęć formalnych. Chętnie pomożemy w organizacji dodatkowych atrakcji dla uczestników szkoleń czy konferencji. Bogata i elastyczna oferta gastronomiczna - od przerw kawowych, lekkich obiadów, gorących bufetów, po wystawne bankiety, pozwala dopasować ofertę do potrzeb, oczekiwań i budżetu. W okresie letnim w naszym ogrodzie organizujemy także grille oraz ogniska integracyjne. W okresach świątecznych organizujemy spotkania wielkanocne dla firm i uroczyste wigilie firmowe.

Lokalizacja - łatwy dojazd

Hotel Korona **** Spa & Wellness znajduje się 12 km od Centrum Lublina, na obrzeżach miasta, w sąsiedztwie zachodniej obwodnicy Lublina w ciągu drogi krajowej DK 19 / ekspresowej S19. Takie usytuowanie pozwala łatwo i sprawnie dojechać do hotelu, jadąc z Warszawy, Rzeszowa, czy Białegostoku. Bliskość obwodnicy zapewnia także szybkie połączenie z Portem lotniczym w Świdniku. Dojazd do Centrum Lublina oraz na Stare Miasto zajmuje samochodem około 15 minut.

Przestrzeń, wyposażenie i udogodnienia

  • 7 sal na eventy, szkolenia, konferencje
  • Parking na 170 samochodów
  • Ogród z możliwością aranżacji na imprezy plenerowe     
  • Nagłośnienie
  • Projektory, ekrany, flipcharty
  • Klimatyzacja
  • Lunche, brunche, przerwy kawowe
  • Dostęp do Internetu
  • Dostęp do światła dziennego

Wyślij zapytanie o niezobowiązującą ofertę

Wyślij zapytanie o niezobowiązującą ofertę i przekonaj się co mamy do zaoferowania Twojej firmie. Począwszy od pierwszego kontaktu i przedstawienia oferty, Twój osobisty Opiekun, będzie czuwać zarówno nad kompletnym przygotowaniem zlecenia jak i nad prawidłowym jego przebiegiem. W trakcie bezpośredniego spotkania chętnie zaprezentujemy nasze sale, zaproponujemy menu, pomożemy zorganizować dodatkowe atrakcje. Dołożymy wszelkich starań, aby konferencje i szkolenia w Lublinie, a także bankiety i imprezy firmowe w Hotelu Korona **** Spa & Wellness były organizacyjnym sukcesem.

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś zainteresowany organizacją spotkania lub konferencji w naszym hotelu, napisz lub zadzwoń do nas i umów się na indywidualne spotkanie.

tel. +48 81 503 20 02 wew. 119
e-mail: marketing@hotel-korona.com

Zobacz Hotel Korona **** Spa & Wellness w serwisie mojekonferencje.pl