Tło bannera

Strefa SPA & Wellness

08 Przyjazd 12. 2021
09 Wyjazd 12. 2021

SPA & Wellness w Hotelu Korona

Inspirowana nadmorskim klimatem Strefa SPA & Wellness w Hotelu Korona **** w pobliżu Lublina, jest miejscem relaksu i odpoczynku, w którym znikają wszelkie troski związane z pracą i życiem codziennym. Stylowo urządzone wnętrza z pewnością pomogą choć na chwilę przenieść się na nadmorskie słoneczne plaże, a doznania te będą ukoronowane cudownymi zabiegami na twarz i ciało. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja zabiegów.

Odprężające zabiegi na ciało i twarz

W ofercie odprężające zabiegi opierające się na manualnych, różnorodnych technikach masażu oraz naturalnych składnikach mineralnych i witaminowych zawartych w wyciągach z roślin, ziół, olejach i glinkach. 

Doświadcz tego na własnej skórze!

Strefa Wodna - basen, sauny, jacuzzi

Strefa Wodna - basen, sauny, jacuzzi

 

Wstęp do Strefy Wodnej SPA z basenem, saunami i jacuzzi wliczony jest w cenę każdego pobytu. Strefa Wodna jest ogólnodostępna a z jej uroków i atrakcji mogą korzystać także osoby, które nie są Gośćmi Hotelu.

Strefa Wodna obejmuje:

  • basen z brodzikiem dla dzieci i hydromasażami
  • jacuzzi
  • saunę suchą
  • łaźnię parową z aromaterapią i koloterapią posiadającą unikatową funkcję łaźni algowo-błotnej. 
  • pokój wypoczynkowy z muzykoterapią
Strefa Wodna - basen, sauny, jacuzzi

Profesjonalne kosmetyki i niezawodny personel

Nasi terapeuci zatroszczą się o Twoją pełną satysfakcję z pobytu, a starania te zostaną wsparte profesjonalnymi, dającymi zauważalne rezultaty kosmetykami. Zabiegi wykonane w naszym Spa to gwarancja najwyższej jakości usług i skuteczności działania ekskluzywnych kosmetyków używanych do każdego zabiegu.

W ofercie szeroki wybór masaży i zabiegów pielęgnacyjnych przy wykorzystaniu kosmetyków niemieckiej firmy KLAPP. Marka KLAPP Cosmetics jest pionierem w świecie piękna i synonimem innowacyjnych zabiegów kosmetycznych.  Kosmetyki marki KLAPP cieszą się tak dużym uznaniem naszych Gości, że na stałe zagościły w naszej ofercie i teraz ulubiony produkt można kupić dla siebie lub jako oryginalny prezent.

Strona główna
Pokoje
Pakiety
SPA & Wellness
Konferencje i przyjęcia
Restauracja
Kontakt
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij