Hotelu Korona **** Spa & Wellness to prestiżowe miejsce z dogodnym dojazdem, kilka kilometrów od Centrum Lublina. Organizujemy spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia, bankiety.

Sale konferencyjne w Hotelu Korona **** Spa & Wellness

Hotelu Korona **** Spa & Wellness to prestiżowe miejsce z dogodnym dojazdem, kilka kilometrów od Centrum Lublina. Organizujemy spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia, bankiety, przyjęcia okolicznościowe lub imprezy na świeżym powietrzu typu grill w hotelowym ogrodzie - dodatkowo istnieje możliwość rozstawienia namiotu o powierzchni do 250 m kw. Nasze mniejsze komfortowe sale gwarantują idealne warunki do negocjacji, przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych i szkoleń w małym gronie.

Mając świadomość rosnących wymagań i oczekiwań organizatorów konferencji oraz tego jak dynamicznie rozwija się rynek branży MICE Hotel Korona **** Spa & Wellness wychodzi na przeciw wymaganiom i potrzebom organizując usługi dla biznesu na najwyższym poziomie. Możliwości jakie posiadamy zapewniają nam przestrzeń do organizacji kilkuosobowych spotkań zarządu, przez konferencje, targi oraz imprezy integracyjne do kongresów, gal i wystawnych bankietów.

Hotelu Korona **** Spa & Wellness jest doskonałym miejscem na spotkania biznesowe i konferencje. Centrum konferencyjno-bankietowe posiada bogatą infrastrukturę konferencyjną. Do dyspozycji oddajemy 7 sal konferencyjno-szkoleniowych, 50 komfortowych, klimatyzowanych pokoi z możliwością zakwaterowania do 150 osób oraz Strefę Spa & Wellness, a w niej m.in. kameralny basen, sauny i jacuzzi. Konferencja, kongres, spotkanie korporacyjne czy motywacyjne, targi branżowe - zaplanuj u nas swoje wydarzenie, a my zajmiemy się resztą.

Sale szkoleniowe oraz wielofunkcyjne sale bankietowo-konferencyjne

Sala Powierzchnia [m2] Liczba miejsc: Cena netto / dzień
Kameralna 25 16 - 250 zł
Kominkowa 27 16 - 250 zł
Klubowa 33 18 - 250 zł
Winiarnia 144 150 80 1000 zł
Koronna 160 150 - 1000 zł
Oranżeria 180 240 170 2000 zł
Balowa 270 250 220 2000 zł

Sala Balowa

Sala Balowa jest największą wielofunkcyjną salą bankietowo-konferencyjną w Hotelu Korona **** Spa & Wellness. Tutaj odbywają się największe wydarzenia takie jak konferencje, jubileusze, szkolenia, prezentacje, spotkania okolicznościowe itp. W układzie teatralnym, Sala Balowa umożliwia realizację spotkań dla maksymalnej liczby 250 osób. Sala Balowa wraz z sąsiadującą Salą Oranżerią i przyległym lobby dają przestrzeń ponad 500 metrów kwadratowych, które tworzą ciekawe możliwośći aranżacyjne.

Sala Balowa, o powierzchni 270 metrów kwadratowych, przystosowana jest do organizacji szkoleń, czy prezentacji do 250 osób, a także bankietów do 220 osób. Bezpośrednie wejście z lobby hotelowego.

Sala Oranżeria

Sala Oranżeria to jedna z naszych wizytówek. Sala, która na wszystkich robi ogromne wrażenie za sprawą imponujących przeszkleń - szklane ściany i dach. Posiada odrębne wejście i bezpośrednie wyjście do ogrodu. Pomieszczenie zapewnia komfortowe warunki do spotkania biznesowego lub prezentacji dla grupy do 240 osób, a także do organizacji bankietów do 170 osób.

Sala Oranżeria, o powierzchni 180 metrów kwadratowych,  wraz z sąsiadującą Salą Balową i przyległym lobby dają razem przestrzeń ponad 500 metrów kwadratowych, które tworzą ciekawe możliwośći aranżacyjne.

Sala Winiarnia

Sala Winiarnia to kolejna z naszych wizytówek. Sala mieści się na poziomie -1, ale ma zapewniony dostęp do światła dziennego i dysponuje bezpośrednim wyjściem na ogród. Wyjątkowy klimat tworzy wykończenie ścian cegłą, winiarskie akcenty, drewo na suficie i nastrojowe oświetlenie.

Sala Winiarnia, o powierzchni 144 metrów kwadratowych, przystosowana jest do organizacji szkoleń, konferencji, czy prezentacji do 150 osób, a także bankietów do 80 osób.

Sala Koronna

Sala Koronna znajduje się na I piętrze i na powierzchni 160 metrów kwadratowych pozwala zorganizować szkolenie czy konferencję dla maksymalnie 150 osób.

Sala Klubowa

Sala Klubowa znajduje się na I piętrze i na powierzchni 33 metrów kwadratowych pozwala zorganizować kameralne szkolenie lub zebranie kadry dla maksymalnie 18 osób. Sala świetnie sprawdzi się także na rekrutacje.

Sala Kominkowa

Sala Kominkowa jest jedną z naszych sal o wyjątkowym charakterze. Za sprawą sztukaterii na ścianach, odważnej kolorystyki i kominka przypomina pałacową komnatę. Sala znajduje się na parterze i na powierzchni 27 metrów kwadratowych pozwala zorganizować kameralne szkolenie lub zebranie kadry dla maksymalnie 18 osób. Sala świetnie sprawdzi się także na rekrutacje.

Sala Kameralna

Sala Kameralna znajduje się na I piętrze i na powierzchni 25 metrów kwadratowych pozwala zorganizować kameralne szkolenie lub zebranie kadry dla maksymalnie 16 osób. Sala świetnie sprawdzi się także na rekrutacje.

Wyposażenie

 • Projektor multimedialny
 • Ekran
 • Telewizor*
 • Nagłośnienie*
 • Flipchart
 • Klimatyzacja*
 • Dostęp do internetu Wi-Fi
 • Światło dzienne
 • Zaciemnienie sali

  *dotyczy wybranych sal

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś zainteresowany organizacją spotkania lub konferencji w naszym hotelu, napisz lub zadzwoń do nas i umów się na indywidualne spotkanie.

tel. +48 81 503 20 02 wew. 119
e-mail: marketing@hotel-korona.com

Zobacz Hotel Korona **** Spa & Wellness w serwisie mojekonferencje.pl