Hotel Korona **** Spa & Wellness to doskonałe miejsce do zorganizowania przyjęcia okolicznościowego. Okazji jest naprawdę wiele: wesele, chrzciny, komunia, urodziny. Wspólne świętowanie to czas dla rodziny, a każda okazja jest dobra, aby przy wspólnym stole spędzić czas z najbliższymi.

Hotel Korona **** Spa & Wellness na każdą okazję

Hotel Korona **** Spa & Wellness to doskonałe miejsce do zorganizowania przyjęcia okolicznościowego. Okazji jest naprawdę wiele: wesele, obiad z okazji ślubu cywilnego, rocznica ślubu, przyjęcie z okazji obrony pracy doktoranckiej, chrzciny, komunia, urodziny, jubileusz, wieczór panieński lub kawalerski, spotkanie rodzinne. Wspólne świętowanie to czas dla rodziny, a każda okazja jest dobra, aby przy wspólnym stole spędzić czas z najbliższymi.

Hotel Korona **** Spa & Wellness ze względu na dogodną lokalizację, wyjątkowe wnętrza i doskonałą kuchnię jest idealnym miejscem na organizację spotkań rodzinnych i przyjęć okolicznościowych. Nasze sale: Balowa, Oranżeria, Winiarnia i kameralna sala Kominkowa idealnie nadają się do zorganizowania dowolnego przyjęcia okolicznościowego.

Klasyczny serwis kelnerski

Do każdego przyjęcia okolicznościowego podchodzimy w sposób indywidualny, dbając o najmniejszy detal. Każde wydarzenie jest dla nas wyjątkowe - zarówno to dla 10 jak i 250 osób. Nasz wykwalifikowany serwis zapewni Waszym Gościom najwyższą jakość usług i sprawi, że ten dzień będzie wyjątkowy i na długo zapisze się w Waszej pamięci.

Torty, ciasta, słodkie bufety

Po doskonałym posiłku, nie może zabraknąć słodkiego akcentu. Przyjęcia są wprost idealną okazją, by poznać szeroką gamę możliwości Cukierni Korona. Torty, tradycyjne ciasta i desery - bufety pełne słodkości - to specjalność hotelowej Cukierni Korona.

Nocleg dla Twoich Gości

Organizując wesele, nie musisz martwić się o nocleg dla swoich Gości - 50 komfortowych pokoi, w układzie dwuosobowym pozwalają uzyskać 100 miejsc noclegowych, a w układzie trzyosobowym aż 150 miejsc noclegowych. Gościom weselnym zapewniamy komfortowy nocleg w preferencyjnych cenach. Śniadanie w formie bufetu oraz wstęp do Strefy Wodnej Spa z basenem, jacuzzi i saunami wliczone są w cenę pobytu.

 

Skontaktuj się z nami

Doświadczenie, pasja i profesjonalizm naszej załogi daje naszym Gościom pewność, że oddają organizację i obsługę Ich przyjęcia w ręce prawdziwych ekspertów. Z naszą pomocą zorganizujesz niezapomniane przyjęcie. Zapraszamy do zorganizowania z nami wyjątkowej uroczystości!

Zapytaj o szczegółową ofertę lub sprawdź dostępność terminów - wszelkie pytania dotyczące przyjęć okolicznościowych prosimy kierować na podany niżej adres mailowy.

e-mail: imprezy@hotel-korona.com
tel. +48 506 364 780 - Agata Derkacz

tel. +48 507 145 556 - Katarzyna Bartoszcze

tel. +48 519 600 975 - Bartosz Derkacz