Strefa Spa & Wellness w Hotelu Korona **** w pobliżu Lublina to kameralny basen i klimatyczne SPA, oferujące wysokiej jakości masaże, rytuały i zabiegi relaksacyjne oraz pielęgnacyjne na ciało i twarz.

Strefa Spa & Wellness w Hotelu Korona ****

Inspirowana nadmorskim klimatem Strefa Spa & Wellness w Hotelu Korona **** w pobliżu Lublina, jest miejscem relaksu i odpoczynku, w którym znikają wszelkie troski związane z pracą i życiem codziennym. Stylowo urządzone wnętrza z pewnością pomogą choć na chwilę przenieść się na nadmorskie słoneczne plaże, a doznania te będą ukoronowane cudownymi zabiegami na twarz i ciało. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja zabiegów.

Odprężające, wyszczuplające , odmładzające zabiegi na ciało i twarz

W ofercie odprężające zabiegi opierające się na manualnych, różnorodnych technikach masażu oraz naturalnych składnikach mineralnych i witaminowych zawartych w wyciągach z roślin, ziół, olejach i glinkach. Egzotyczne, prozdrowotne i odprężające masaże z różnych stron świata, Ayurweda – uzdrawiająca sztuka starożytnych Indii, odmładzające rytuały i zabiegi na ciało i twarz, a także kameralna strefa wellness z basenem, saunami i jacuzzi, to zachęta do poznania naszej pełnej oferty i doświadczenia tego wszystkiego na własnej skórze.

Profesjonalne kosmetyki i niezawodny personel

Nasi terapeuci zatroszczą się o Twoją pełną satysfakcję z pobytu, a starania te zostaną wsparte profesjonalnymi, dającymi zauważalne rezultaty kosmetykami. Zabiegi wykonane w naszym Spa to gwarancja najwyższej jakości usług i skuteczności działania ekskluzywnych kosmetyków używanych do każdego zabiegu. W ofercie szeroki wybór masaży i zabiegów pielęgnacyjnych przy wykorzystaniu kosmetyków niemieckiej firmy KLAPP. Marka KLAPP Cosmetics jest pionierem w świecie piękna i synonimem innowacyjnych zabiegów kosmetycznych. Poza marką KLAPP, nasi Goście zaufali również kosmetykom marki Korona Natural Spa, które stworzone zostały specjalnie dla naszego Hotelu. Kremy, maski, balsamy i peelingi marki Korona Natural Spa to tylko wyselekcjonowane, ekologiczne składniki. Kosmetyki marki Korona Natural Spa cieszą się tak dużym uznaniem naszych Gości, że na stałe zagościły w naszej ofercie i teraz ulubiony produkt można kupić dla siebie lub jako oryginalny prezent.

Strefa Wodna - basen, sauny, jacuzzi

Wstęp do Strefy Wodnej SPA z basenem, saunami i jacuzzi wliczony jest w cenę każdego pobytu. Strefa Wodna jest ogólnodostępna a z jej uroków i atrakcji mogą korzystać także osoby, które nie są Gośćmi Hotelu. Cennik Strefy Wodnej dla osób nie będących Gośćmi hotelowymi znajduje się poniżej.

Strefa Wodna obejmuje:

  • basen z brodzikiem dla dzieci i hydromasażami
  • jacuzzi
  • saunę suchą
  • łaźnię parową z aromaterapią i koloterapią posiadającą unikatową funkcję łaźni algowo-błotnej. 
  • pokój wypoczynkowy z muzykoterapią

Strefa Wodna SPA - godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 10:00 - 22:00
Sobota - Niedziela 10:00 - 22:00
* ostatnie godzinne wejście do Strefy Wodnej jest o 20:45, natomiast dwugodzinne o 19:30

Strefa Zabiegowa SPA - godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 10:00 - 21:00
Sobota - Niedziela 10:00 - 20:00

Strefa Wodna SPA - cennik

Dni powszednie:

30 zł / 90 minut

26 zł / 60 minut

Weekend (od piątku godz.16:00 do niedzieli godz. 14:00): 

38 zł / 90 minut

32 zł / 60 minut

Dzieci do lat 3 - bezpłatnie
Dzieci do lat 12 - 50% ceny*

*50% ceny od kwoty standardowej - promocje nie łączą się ze sobą

Bilet Indywidualny NO LIMIT - 39 zł (obowiązuje od niedzieli godz. 14:00 do piątku godz. 16:00)

Bilet Indywidualny NO LIMIT weekend - 49 zł (od piątku godz.16:00 do niedzieli godz. 14:00): 

Bilet Rodzinny NO LIMIT - 79 zł (do dwóch osób dorosłych plus od jednego do trójki dzieci do 12 roku życia)

 

Stan wody - komunikat

Informujemy, że woda w niecce basenowej spełnia wymagania zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach.

Ostatnie badanie z dnia 09.02.2021 r.