Hotel Korona Lublin Spa & Wellness****

Spa & Wellness w Hotelu Korona to miejsce znajdujące się z dala od zgiełku centrum Lublina. Inspirowane nadmorskim klimatem SPA, jest miejscem relaksu i odpoczynku, w którym znikają wszelkie troski związane z pracą i życiem codziennym. Stylowo urządzone wnętrza z pewnością pomogą choć na chwilę przenieść się na nadmorskie słoneczne plaże, a doznania te będą ukoronowane cudownymi zabiegami na twarz i ciało.

Wychodząc naprzeciw naturze, oferujemy odprężające zabiegi opierające się na manualnych, różnorodnych technikach masażu oraz naturalnych składnikach mineralnych i witaminowych zawartych w wyciągach z roślin, ziół, olejach i glinkach.

Nasi terapeuci zatroszczą się o Państwa pełną satysfakcję z pobytu, a starania te zostaną wsparte profesjonalnymi, dającymi oszałamiające rezultaty kosmetykami firm takich jak: Klapp Cosmetics, CND, OPI oraz Natural Korona – marka stworzona specjalnie dla naszego Hotelu z wyselekcjonowanych, różnorodnych i ekologicznych składników. Zabiegi wykonane w naszym Spa to gwarancja najwyższej jakości usług i skuteczności działania ekskluzywnych kosmetyków używanych do każdego zabiegu.

Natural Spa & Wellness to z pewnością miejsce, które sprzyja odpoczynku, wyciszeniu i regeneracji. U nas doświadczą Państwo prawdziwego relaksu i rozluźnienia oraz zadbają o swoje zdrowie i piękno.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z bogatej oferty zabiegów relaksacyjnych, terapeutycznych i pielęgnacyjnych ciała oraz twarzy.

Zakup dowolnego zabiegu o kwocie min.130 zł upoważnia do darmowego 2-godzinnego pobytu na Strefie Wodnej.

Do Państwa dyspozycji Strefa Wodna oferuje:

  • basen z brodzikiem dla dzieci i hydromasażami
  • jacuzzi
  • saunę suchą
  • łaźnię parową z aromaterapią i koloterapią posiadającą unikatową funkcję łaźni algowo-błotnej. 
  • pokój wypoczynkowy z muzykoterapią

Strefa Wodna SPA - godziny otwarcia

Codziennie 10:00-22:00*
*w poniedziałki i czwartki w godzinach 18:00-18:45 oraz 19:00-19:45 na basenie odbywają się zajęcia aqua aerobicu, w tym czasie basen jest niedostępny
* ostatnie godzinne wejście do Strefy Wodnej jest o 20:45, natomiast dwugodzinne o 19:30

Strefa Zabiegowa SPA - godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 10:00 - 21:00
Sobota - Niedziela 10:00 - 20:00

Strefa Wodna SPA - cennik

20 zł / 1 godzina (60 min + 15 min na przebranie)
35 zł / 2 godziny (120 min + 15 min na przebranie)
Dzieci do lat 3 - bezpłatnie
Dzieci do lat 12 - 50% ceny*
Bilet Rodzinny NO LIMIT - 79 zł (do dwóch osób dorosłych plus od jednego do trójki dzieci do 12 roku życia)

*50% ceny od kwoty standardowej- promocje nie łączą się ze sobą
Wymagana jest wcześniejsza rezerwację zabiegów.

Informujemy, że woda w niecce basenowej spełnia wymagania zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 09.11.2015 r. w sprawie wymagań jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach. 

Ostatnie badanie z dnia 22.02.2019 r.