Hotel Korona Lublin Spa & Wellness****

Spa & Wellness w Hotelu Korona to miejsce znajdujące się z dala od zgiełku centrum Lublina. Inspirowane nadmorskim klimatem SPA, jest miejscem relaksu i odpoczynku, w którym znikają wszelkie troski związane z pracą i życiem codziennym. Stylowo urządzone wnętrza z pewnością pomogą choć na chwilę przenieść się na nadmorskie słoneczne plaże, a doznania te będą ukoronowane cudownymi zabiegami na twarz i ciało.

Wychodząc naprzeciw naturze, oferujemy odprężające zabiegi opierające się na manualnych, różnorodnych technikach masażu oraz naturalnych składnikach mineralnych oraz witaminowych zawartych w wyciągach z roślin, ziół, olejach i glinkach.

Nasi terapeuci zatroszczą się o Państwa pełną satysfakcję z pobytu, a starania te zostaną wsparte profesjonalnymi, dającymi oszałamiające rezultaty kosmetykami takich firm jak: Klapp Cosmetics, CND, OPI oraz Natural Korona – marka stworzona specjalnie dla naszego Hotelu z wyselekcjonowanych, różnorodnych i ekologicznych składników. Zabiegi wykonane w naszym Spa to gwarancja najwyższej jakości usług i skuteczności działania ekskluzywnych kosmetyków używanych do każdego zabiegu.

Natural Spa & Wellness to z pewnością miejsce, które sprzyja odpoczynku, wyciszeniu i regeneracji. U nas doświadczą Państwo prawdziwego relaksu i rozluźnienia oraz zadbają o swoje zdrowie i piękno.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z bogatej oferty zabiegów relaksacyjnych, terapeutycznych i pielęgnacyjnych ciała oraz twarzy.

 

*Zakup dowolnego zabiegu o kwocie min.130 zł upoważnia do darmowego 2-godzinnego pobytu na Strefie Wodnej.

 

Do Państwa dyspozycji Strefa Wodna oferuje:

  • basen z brodzikiem dla dzieci i hydromasażami
  • jacuzzi
  • saunę suchą
  • łaźnię parową z aromaterapią i koloterapią posiadającą unikatową funkcję łaźni algowo-błotnej. 
  • pokój wypoczynkowy z muzykoterapią

Miło nam będzie Państwa gościć w godzinach:

  • Strefa Wodna: 10:00-22:00  (W następujące dni tygodnia odbywają się zajęcia aqua aerobicu, w tym czasie basen jest niedostępny: poniedziałki i czwartki 18:00-18:45 i 19:00-19:45)
  • Ostatnie godzinne wejście do Strefy Wodnej jest o 20:45, natomiast dwugodzinne o 19:30. 
  • Strefa Zabiegowa: poniedziałek-piątek: 10:00 - 21:00, sobota oraz niedziela: 10:00 - 20:00

Strefa wodna SPA

20 zł/ 1 godzina
35 zł/ 2 godziny
Dzieci do lat 3 - bezpłatnie
Dzieci do lat 12 - 50% ceny*
Bilet Rodzinny NO LIMIT- 79zł ( Bilet obejmuje do dwóch osób dorosłych oraz od jednego do trójki dzieci do 12-ego roku życia)
*50% ceny od kwoty standardowej- promocje nie łączą się ze sobą

Wymagana jest wcześniejsza rezerwację zabiegów.