Pierwsza Komunia to szczególna okazja dla dzieci i dla ich rodziców. Doskonałe przyjęcie komunijne w Hotelu Korona **** Spa & Wellness to odpowiednia sala, smakowite menu oraz zaplecze zabaw dla najmłodszych.

Pierwsza Komunia w Hotelu Korona **** Spa & Wellness

Pierwsza Komunia to szczególna okazja dla dzieci i dla ich rodziców. Doskonałe przyjęcie komunijne to odpowiednia sala, smakowite menu oraz zaplecze zabaw dla najmłodszych. Zadbamy o każdy z tych elementów. Zapewnimy Państwu kompleksową organizację przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii. Zadbamy także o dodatkowe atrakcje dla dzieci i zapewnimy ciekawy program animacyjny.

W Hotelu Korona **** Spa & Wellness proponujemy:

 • kilka wyjątkowych sal do wyboru
 • elegancko nakryte i udekorowane stoły
 • wyśmienite menu
 • duży ogród i bezpieczny plac zabaw
 • animacje dla dziec

   

  Skontaktuj się z nami

  Doświadczenie, pasja i profesjonalizm naszej załogi daje naszym Gościom pewność, że oddają organizację i obsługę Ich przyjęcia w ręce prawdziwych ekspertów. Z naszą pomocą zorganizujesz niezapomniane przyjęcie. Zapraszamy do zorganizowania z nami wyjątkowej uroczystości!

  Zapytaj o szczegółową ofertę lub sprawdź dostępność terminów - wszelkie pytania dotyczące przyjęć okolicznościowych prosimy kierować na podany niżej adres mailowy.

  e-mail: imprezy@hotel-korona.com
  tel. +48 506 364 780 - Agata Derkacz

  tel. +48 507 145 556 - Katarzyna Bartoszcze

  tel. +48 519 600 975 - Bartosz Derkacz