• Perła Orientu

Podróż poprzez starożytny Egipt i Arabię z orientalnymi składnikami i zapachami.

Na ten ekskluzywny zabieg składają się kolejne etapy: wygładzający i stymulujący peeling ciała, aromatyczna kąpiel Kleopatry (*opcjonalnie), relaksacyjny masaż dłońmi i gorącymi kamieniami. Uwieńczeniem zabiegu jest subtelna, a zarazem aromatyczna i głęboko odżywcza maska z masą perłową. Holistyczna ceremonia zapewni niezwykłe doznania głębokiej ulgi oraz wytchnienia od codzienności.

2 godz/ 270 PLN

*Z kąpielą 2,5 godz/ 320 PLN

 

 • Jabłkowo-ziołowy ogród

Autorski rytuał całego ciała, który wprowadza nas w sielankową atmosferę relaksu w starodawnym ogrodzie. Aromatyczny, głęboko oczyszczający peeling poprzedza ziołowa kąpiel (*opcjonalnie), po której następuje masaż całego ciała na owocowo-ziołowym eliksirze. Dodatkowym energetyzującym elementem masażu jest oklepywanie ziołowymi witkami. Rytuał zakończony jest antyoksydacyjną maską na ciało, bogatą w odmładzające i rewitalizujące skórę składniki z jabłek, bzu i ziół.

2 godz/ 270 PLN

*Z kąpielą 2,5 godz/ 320 PLN

 

 • Chmielowa witalność

Balansująco-odprężający zabieg na ciało zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

Rozpoczęciem zabiegu jest relaksująca kąpiel w piwie i wyciągach chmielowych, które posiadają działanie intensywnie odmładzające. Poprzedzenie masażu, stanowi pobudzające, oczyszczające oraz stymulujące receptory na skórze szczotkowanie ciała. Ostatnim etapem jest głęboki lub delikatny masaż na subtelnym,  aczkolwiek intensywnie pielęgnującym i odmładzającym balsamie z szyszek chmielu i kwasu hialuronowego. W masażu wplecione jest oklepywanie miotełkami bambusowymi.

90 min/ 180 PLN

*Z kąpielą  2 godz/ 230 PLN

 • Sekrety Ajurwedy

Jest to wyjątkowa kompilacja Ajurwedyjskich zabiegów, które wprowadzają ciało i ducha w stan równowagi. Ponadto zabiegi  wzmacniają wszystkie podstawowe funkcje organizmu wraz z jednoczesnym wyciszeniem umysłu.

Zabieg „Sekrety Ajurwedy” składa się z trzech etapów:

 • peelingu pudrowo-proszkowego z hinduskich ziół – Udvartana o działaniu detoksykującym i wyszczuplającym,
 • głęboko relaksacyjnego masażu ciała Abhyanga z bazą oleju sezamowego lub kokosowego pielęgnującego ciało,
 • masażu głowy, karku, twarzy i ramion Shiroabhyanga z regenerującymi włosy olejkami.

2 godz/ 270 PLN

 

 • Egzotyczne wakacje na Bali

Zabieg łączący balansujący ciało i ducha peeling  i głęboki masaż rodem z wysp jawajskich i balijskich.  W doznania iście odległych tropików wprowadzają aromaty trawy cytrynowej, zielonej herbaty i smoczego owocu. Sam masaż Balijski dzięki swoim głębokim i  relaksującym ruchom rozluźnia, poprawia krążenie krwi i uwalnia napięcia mięśniowe oraz wprowadza w stan błogiego nastroju.

90 min/ 210 PLN

 

 • Marokański dotyk hammamu

Zabieg nawiązujący do klasycznego zabiegu Marokańskiego Hammamu.

Jest to rytuał, który zapewnia odnowę ducha i ciała. Składa się z czterech etapów: rozgrzania organizmu w łaźni parowej, intensywnego złuszczenia naskórka peelingiem przy użyciu mydła „Savon noir” z czarnych oliwek i rękawicy „Kessa”, nałożenia oczyszczającego okładu z marokańskiej glinki „Ghassoul” na ciało i białej glinki na twarz oraz  po zmyciu glinek, wmasowania orientalnego olejku w ciało i głowę. Jest to holistyczny zabieg niosący ciepło i życiodajną energię oraz o wyjątkowych właściwościach regenerujących, wygładzających i wzmacniających.

 

1 godz 45 min/ 240 PLN z 30 min. wmasowaniem oleju

2 godz 15 min/ 280 PLN z 1godz. wmasowaniem oleju

 

 • Smukła sylwetka

Wieloetapowy zabieg na partie ciała wymagające wyszczuplenia, ujędrnienia, detoksykacji i regeneracji.  Dzięki kompilacji różnorodnych technik masażu i skoncentrowanym składnikom działa szczególnie intensywnie rozbijając, drenując tkankę tłuszczową oraz wspierając utrzymanie jędrnej, gładkiej i szczupłej sylwetki.

Etapy zabiegu:

-peeling wyszczuplający całego ciała/szczotkowanie ciała,

- masaż manualny,

- masaż lodem,

- masaż bańką chińską/bambusami (*w zależności od typu i potrzeb skóry)

- maska

Substancje aktywne używane w preparatach:

*Ze szczotkowaniem, bez maski 60 min/ 150 PLN

*Ze szczotkowaniem i maską 90 min/ 220 PLN

*Z peelingiem i maską 2 godz/ 270 PLN

 • Z peelingiem i maską i kąpielą 2,5 godz/ 320 PLN

 

 

 • Zrelaksowana Mama

Bezpieczny, przynoszący ukojenie zabieg stworzony dla kobiet w ciąży oraz karmiących. Wyselekcjonowane, ekologiczne składniki peelingu i musu odpowiednio pielęgnują i naprawiają wymagającą skórę. Zabieg składa się z delikatnego enzymatycznego peelingu ciała oraz uelastyczniającego i zapobiegającego rozstępom skóry masażu na relaksującym musie.

Zabieg nie tylko pielęgnuje i łagodzi podrażnienia, ale także usprawnia przepływ zastojów limfatycznych w kończynach i rozluźnia spięte mięśnie.

Substancje aktywne używane w preparatach to:

*wymagana pisemna zgoda lekarza prowadzącego

90 min/ 199 PLN

 

 

 • Łaźnia Algowo-Borowinowa

Seans maski algowo-borowinowej w łaźni parowej działa peelingująco, remineralizująco, detoksykująco, antycellulitowo oraz terapeutycznie na bóle stawów. Po seansie skóra jest optymalnie przygotowana do dalszych zabiegów i posiada szczególną zdolność wchłaniania substancji pielęgnujących. Sam seans jest świetnym połączeniem wspólnego spędzania czasu i pielęgnacji.

*senas w łaźni organizujemy dla min. 4 osób.

30 min/ 79 zł