W Hotelu Korona **** Spa & Wellness znajdziesz czas dla dzieci i rodziny. Pobyt dzieci do lat 5 jest bezpłatny. Dzięki wielu udogodnieniom, dzieci w każdym wieku będą miały zapewniony komfortowy pobyt i liczne atrakcje.

Hotel Przyjazny Rodzinie

U  nas znajdziesz czas dla dzieci i rodziny. Hotel Korona **** Spa & Wellness to doskonałe miejsce na wakacje z całą rodziną - pobyt dzieci do lat 5 jest bezpłatny. Wśród udogodnień dla najmłodszych posiadamy łóżeczka dziecięce wraz z pościelą, podgrzewacz do butelek, nocnik, wanienkę, przewijak oraz bezpieczne naczynia w restauracji. Gwarantujemy możliwość dostawki łóżeczek dla maluchów do pokoi. Dzięki wielu udogodnieniom, dzieci w każdym wieku będą miały zapewniony komfortowy pobyt i liczne atrakcje. Niespożytą dziecięcą potrzebę ruchu zaspokoi zewnętrzny plac zabaw oraz sala zabaw w hotelu. Plac zabaw znajduje się w ogrodzie, nieopodal znajduje się też małe oczko wodne z ferajną rybek. Dbamy o to, aby nasi Goście czuli się u nas doskonale bez względu na wiek.

  • W strefie basenowej przygotowaliśmy specjalną, płytką strefę dla najmłodszych.
  • W restauracji dostępne są krzesełka dla najmłodszych oraz kąciki zabaw dla dzieci.
  • Specjalne, dedykowane menu, które z pewnością trafi w gusta maluchów.
  • Sala zabaw - miejsce pełne klocków, lalek, samochodzików i pociągów.
  • Atestowany zewnętrzny plac zabaw z huśtawkami, zjeżdżalnią oraz trampoliną.

Korona Kids Spa

Strefa Spa & Wellness w Hotelu Korona **** to także świetne miejsce dla naszych najmłodszych Gości. Zapraszamy na delikatne, pachnące i kolorowe zabiegi dla dzieci.

 

Zarezerwuj swój pobyt z rodziną

tel. +48 81 503 20 02
e-mail: rezerwacja@hotel-korona.com