• Kleopatry

Kąpiel w naturalnym mleku, wyciągach z lili wodnej, miodzie i aromaterapeutycznych olejkach sprawi, że skóra stanie się aksamitna, odmłodzona i pachnąca.

25min/ 69 zł

  • W piwie

Kąpiel w naturalnym piwie oraz wyselekcjonowanych wyciągach z szyszek chmielowych i olejkach dostarczy cennych witamin, odmłodzi, zregeneruje skórę oraz doda witalności.

25 min/ 69 zł

  • Jabłkowo-ziołowy ogród

Kąpiel w naturalnych wyciągach z jabłek, bzu, ziół, wpłynie oczyszczająco i rewitalizująco. Usunie zbędne toksyny, jak też doda energii i wygładzi skórę.

25 min/ 69 zł

  • Smukła sylwetka

Kąpiel w wyciągach z roślin o działaniu diuretycznym i wyszczuplającym. Jest świetnym połączeniem relaksu z działaniem kosmetycznym, upiększającym i terapeutycznym, dzięki czemu czujemy się lekko a sylwetka staje się smuklejsza.

25 min/69 PLN

  • Łaźnia Algowo-Borowinowa

Seans maski algowo-borowinowej w łaźni parowej działa peelingująco, remineralizująco, detoksykująco oraz terapeutycznie na bóle stawów. Po seansie skóra jest optymalnie przygotowana do dalszych zabiegów i posiada szczególną zdolność wchłaniania substancji pielęgnujących. Sam seans jest świetnym połączeniem wspólnego spędzania czasu i pielęgnacji.

25 min/ 79 PLN

*senas w łaźni organizujemy dla min. 4 osób.